Dota 2 w polskiej telewizji już w Nowym Roku!

Posted by: bandit 1 year, 2 months ago

Portal Dota2TV.PL nawiązuje współpracę z Telewizją E-SPORT (www.esptv.pl), która w pierwszym kwartale 2017 roku rozpocznie emisję. W ramówce telewizji znajdą się wszystkie najpopularniejsze dyscypliny wirtualnego sportu (wśród nich Dota 2), a także: materiały o trybach multiplayer z najnowszych gier, recenzje niedawno wydanych produkcji na PC i konsole, a także regularny gamingowy przegląd tygodnia zbierający najważniejsze informacje ze świata gier wideo. Do tego wiele, wiele innej, różnorodnej zawartości, a wszystko po to, by zapewnić oglądającym nieprzerwaną dawkę materiału o grach przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Portal Dota2TV.PL, a w szczególności jego założyciel- Tomasz "bandit" Borys, będzie odpowiedzialny za komentarz i przeprowadzenie relacji z najważniejszych rozgrywek Dota 2. Wszystko na żywo, z warszawskiego studia esptv.pl przy ulicy Inżynierskiej 4. Czas antenowy zostanie wypełniony między innymi przez takie produkcje jak: Counter Strike: Global Offensive, Overwatch, World of Tanks, Civilization V, ale też Doom 4, Mafia 3 czy Wiedźmin 3 i wiele innych, doskonale znanych gier wideo. Materiały z Dota 2 będą dotyczyć przede wszystkim relacji z turniejów. Dynamicznie będą także wdrażane nowe pomysły związane z branżą gier, a jednym z nich jest wczesna organizacja turniejów oraz lig bezpośrednio w siedzibie telewizji.

Dla naszego portalu oznacza to nawiązanie kolejnej dużej współpracy, a dla nas wszystkich jest to wielka szansa, by Esport w naszym kraju zaczął być traktowany w pełni profesjonalnie i "na poważnie". Będzie to prawdopodobnie pierwszy tego rodzaju projekt w Polsce przeprowadzony z tak dużym rozmachem i mający potencjał trafić do naprawdę sporego grona odbiorców. Więcej konkretnych informacji na temat całego przedsięwzięcia już wkrótce.