1. Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje Czytaj więcej.

Szukam 4 graczy carry, offlaner, 2 supporty lub teamu, który przygarnie mida

Dyskusja w 'Szukam graczy' rozpoczęta przez użytkownika Damianexis, 18 Maj 2017.

1. Damianexis

Damianexis MMR 100 Ekipa D2TV

Docenione treści:
    3
    Punkty:
    103
    Witam,

Od pewnego czasu grywam solo rankedy i tylko się frustruję, wcześniej grałem teamowe gierki ale niestety ekipa się rozsypała ze względu na brak czasu (typowo). Otóż by nie przedłużać przejdę do sedna. Poszukuję ludzi z numerkami 4k, sam posiadam 3k+ ze względu na pechowe dobieranie ludzi na solo gierkach. Jeśli ktoś chce się przekonać czy się nadaję to zapraszam na wspólne gry by to sprawdzić. Chcę zebrać ludzi z trochę wyższym rankingiem niż posiadam gdyż też chcę się uczyć lepszych zagrywek. Jeśli w pewnym momencie będzie to możliwe, można pograć turnieje czy inne takie :)

Oferuję miły klimat podczas grania, wzajemna (mam nadzieję) pomoc przy błędach jakie popełniamy, coach który posłuży radą i nie tylko, gierki przy małej aczkolwiek najlepszej publice na streamie (często lecz nie zawsze, zależnie od tego czy chcemy coś konkretnego omówić) oraz czas na codzienne granie jak już wspomniałem :)

Oczekuję natomiast wspólne granie codziennie wieczorami minimum 3 gry, brak rage/narzekania czy wyzywania siebie nawzajem.
    Jeśli potrzebujesz więcej informacji lub przystajesz na te piękne warunki daj znać najpierw na forum na pw lub zaproś na steam uprzednio podając nick steama na pw na forum bym zobaczył zaproszenie. http://steamcommunity.com/profiles/76561198008118238/

Last edited: 4 Czerwiec 2017
  2. Jed

Jed MMR 225

Docenione treści:
    62
    Punkty:
    775
    "Poszukuję ludzi z numerkami 4k, sam posiadam 3k+ ze względu na pechowe dobieranie ludzi na solo gierkach."
    Mam tak samo gdyby nie ruskie na solo rankedach to juz bym na TI siedzial !

3. Mauolat

Mauolat MMR 23

Docenione treści:
    5
    Punkty:
    48
    A ja mam 1050 solo, ale uwazam ze jestem na poziomie 4K :) tylko jakoś tak rankedow nie gram :P

4. TheExitest

TheExitest MMR 20

Docenione treści:
    1
    Punkty:
    20
    to chyba nie dziala tak ze "pechowe dobieranie ludzi na solo gierkach" bo od pół roku ponad siedzisz na tym 3k bo jak zaczynalem wbijac solo queue to miales 3600 a ja 2600, wbilem troche ponad te 3600 a ty masz 3200, kolego mysle ze w takim przypadku nie nalezy zwalac na team bo majac powyzej 50% winrate bys szedl do przodu a nie spadał ;)

5. Damianexis

Docenione treści:
    3
    Punkty:
    103
    Dzięki za rade, rozpatrywałem wszystkie opcje, ale nie potrafię grać solo gier. To że Ty posiadasz takie predyspozycje i carrujesz ludzi to nie oznacza, że każdy potrafi ciągnąć gry 1 vs 9 :)

6. Mauolat

Mauolat MMR 23

Docenione treści:
    5
    Punkty:
    48
    Takie pisanie o graniu 1vs9 jest imho użalaniem się nad sobą.

7. kolcopirz

kolcopirz MMR 100 Subskrybent (6+)

Docenione treści:
    10
    Punkty:
    103
    To chyba nie grałeś 5x pod rząd z legionką z lasu

8. Nox

Nox MMR 75

Docenione treści:
    3
    Punkty:
    98
    Cieszyłbym się jakbym mógł sobie narzekać tylko na to xD

9. Mikuza

Mikuza MMR 75

Docenione treści:
    11
    Punkty:
    98
  10. Jed

Jed MMR 225

Docenione treści:
    62
    Punkty:
    775
    Mikuza Ale Ty grasz mida jak ty chcesz pogodzić rolę w drużynie ?

11. Mikuza

Mikuza MMR 75

Docenione treści:
    11
    Punkty:
    98
    Dla Damiana <3 jestem w stanie odpuścić mida. <3<3<3 witnessprotectionparrot.gif<3<3<3

12. Elastus

Elastus MMR 1

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    3
    zgłosiłbym się ale obecnie do 23 czerwca nie mam aż tyle czasy na dotke (sesja ssie)

13. Damianexis

Docenione treści:
    3
    Punkty:
    103
    Ostatnio wykruszyła się jedna osoba i poszukujemy offlanera, który ma obycie z tą rolą :)