1. Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje Czytaj więcej.

Gracze do 5tki, 5v5 i battle cap-ów. Grupa Ballers - bez okresu

Dyskusja w 'Szukam graczy' rozpoczęta przez użytkownika m3dival, 16 Sierpień 2017.

1. m3dival

m3dival MMR 1

Docenione treści:
    0
    Punkty:
    1
    Cześć,
    Czego dotyczy grupa i po co ją robię?
    piszę posta, aby zebrać jak największe grono graczy chętnych grać w 5tkach. Chciałbym uzbierać was minimum 15stu tak, żeby każdego wieczora można było grać w 5ciu, a w takie dni jak święta, czy weekendy zagrać 5v5. Zależy mi, żeby ludzie się zgrali, wybrali swoją main pozycję (odrazu zaznaczę, że gram main support i tej pozycji nie zabraknie w tej grupie, oczywiście nie tylko kupujących wardy i ginących, aby je rozstawić).

Dla kogo jest ta grupa?
    Dla ludzi minimum z 2 letnim doświadczeniem oraz mmr, który będę chciał połączyć to między 3-5k(oczywiście mogą być wyjątki, ale osobiście znam tylko 1 osobę, która po pół roku była już na poziomie 4k).

Cele ogólne?
    Celami ogólnymi jest gra w 5tkach z głową, przyjemność z gry, zabawa po treningach, nie będę tolerował trolli, którzy wchodzą i odrazu idzie hejt. Mam 24 lata, będę oczekiwał kreatywnej oceny od każdego gracza, który będzie chciał coś powiedzieć po meczu, autorefleksji, bez gwiazdorzenia, rady, pomocy słabszym graczom, ocenie konkretnych akcji, sytuacji, co źle, a co dobrze, a także kto ma co w jakiej roli robić. Nie będę tolerował jęczenia jak gdyby baba miała okres.

Cel główny
    Rozwój umiejętności

Kapitan zespołu co to, po co ?
    Grupa będzie miała około 3 liderów, nie ukrywam, że liderów chciałbym żeby wybrali gracze w grupie. Lider decyduje w trudnych sytuacjach w grze, a także jeśli powie pusz to pusz, jeśli defensywa to defensywa. Ma być wybrany przez was bo będzie to wiązało się z zaufaniem mu w ważnych chwilach w grach rankedowych.

Cele ogólne
    Cele ogólne to wspólna gra, poprzedzona wyborem taktyk, które będą ćwiczone w grach typu normall all pick i normall captain mode. Chcę zebyśmy grali ranked gry, ale nie odrazu. Chciałbym, aby ludzie w tej grupie część czasu poświęcali oglądaniu gier turniejowych choćby z powtórek, skupiali się na swoich pozycjach i bohaterach, którymi grają.

Battle CUP
    Sam mało wiem, ale chciałbym, że jeśli już wyodrębnią się gracze i zgrają, to żeby każdy z grupy zainwestował w przepustki (zakup) jeśli będą chętni.

Dlaczego to robię?
    Znudziła mnie gra solo, duo, albo w 5tkach, w których jeśli coś nie wyjdzie jest obrażanie się, emo quity, hejt innych, relacje dzikich.

Co daję od siebie?
    Nie jestem pro graczem (gram na poziomie 3-4k), rozumiem dużo, jestem chętny do nauki, służę radą to czego nauczyłem się w blisko 7 lat gry w dotę. Od pewnego czasu doszedłem do wniosku, że nerwy nic nie dają, dlatego postaram się dać mój spokój w ważnych chwilach i masę wsparcia w grze, bo to mi wychodzi najlepiej.

Wiek?
    Najchętniej 18+, dla mnie najlepiej 21+ ale jeśli będą wyjątki nawet 12+, którzy zaakceptują zasady panujące i respektowane przez starszych graczy to ja nie mam przeciwskazań, ale z autopsji wiem, że małolaty muszą się liczyć z żartami ludzi starszych z nich bo taka jest kolej rzeczy tak jak w szkole tak i w grach.

Liczba czasu na grę?
    Minimum 3 dni w tygodniu po 3 gry/dzień, tylko taka liczba pozwoli na wspólne zgranie. Idealna osoba to gracz grający wieczorami, mogą być to także gracze grający w innych godzinach, ale pamiętajcie, że musiałoby być takich graczy więcej niż 4 i grający w podobnych godzinach jak inni. Ja mam czas zazwyczaj między 21-1 w nocy. Ale są też dni, w których jestem od rana albo po południu.

Main komunikatorem do treningów będzie teamspeak3.
    Adress: elitespeak.pl ; kanał 8: Ballers. Hasło na podkanały to: dota

Zastanawiałem się, aby rekrutacja wymagała rejestracji i podania, lecz zobaczę jaki będzie odzew.

Zgłoszenia do grupy przyjmuję na facebook: https://www.facebook.com/search/top/?q=dota 2 - ballers - bez okresu pod adresem email: m3dival@gmail.com oraz na teamspeak: elitespeak.pl kanal 8 ballers. Na team speaku jestem wieczorami, 17.08 będę tam dość często.

Pozdro poćwicz
    M3dival

Last edited: 16 Sierpień 2017